1. pl
  2. en

obecnie pOSZUKUJEMY NA STANOWISKO: pracownik ochrony
Miejsce pracy: legnica

Zakres zadań:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Prowadzenie obchodów po ochranianym obiekcie
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4.300,00 zł brutto + dodatek nocny
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Umundurowanie
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Opieka bezpośredniego przełożonego

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub aplikowania przez formularz kontaktowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Podaj imię i nazwisko:
Podaj numer kontaktowy:
Podaj adres e-mail:
Załącz swoje CV + List motywacyjny:
Wpisz treść wiadomości (jeśli chcesz coś nam dopisać):
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Złożenie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych PHU KAMAR Sp. z o.o. ul. Garbarska 3, 59-500 Złotoryja, w celu prowadzenia procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Klauzula  RODO

tel./fax. +48 76 878 20 60

  zlotoryja@kamar.pl

Księgowość :

  +48 76 878 20 60

  ksiegowosc@kamar.pl

Kadry :

  +48 76 878 21 23

kadry@kamar.pl

Usługi :

uslugi@kamar.pl

P.H.U. "KAMAR" Sp. z o.o.
NIP: 694-100-07-16,
REGON 390255628
Nr DUNS 524869096

ul. Garbarska 3,
    59-500 Złotoryja

Oddział Głogów

Siedziba Złotoryja

Kontakt

Odwiedź nas

Jesteśmy dla Ciebie i Twojej firmy